Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

Wydarzenia

PIOTR AUGUSTYNIAK ZAWODNIKIEM DOLCANU

 

Kolejny zawodnik w okresie przygotowawczym dołączył do kadry pierwszego zespołu.

Więcej …
 
WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY I NAJBLIŻSZYCH

Szanowni Państwo

W dniu 22.02.2017 roku po długiej ciężkiej chorobie odszedł od nas wieloletni spiker naszego klubu Adam Matusiak.

Rodzinie i bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Zarząd MKS DOLCAN Ząbki

 

MECZ BEZ HISTORII

niedziela, 25 września 2016 09:19 dodany przez Krzysztof Krajewski

W ramach 11. kolejki IV ligi mazowieckiej drużyna Dolcanu Ząbki podejmowała na swoim boisku rezerwy ekstraklasowej Wisły Płock. Bardzo chciałbym napisać, że gra w tym meczu była wyrównana, a losy meczu ważyły się do ostatniej minuty, ale niestety nie mogę tego zrobić.

 

Więcej: MECZ BEZ HISTORII


   

CZAS PISAĆ NOWĄ HISTORIĘ

piątek, 23 września 2016 07:44 dodany przez Krzysztof Krajewski

Wiem, wiem w najbliższą sobotę Dolcan Ząbki zmierzy się na poziomie IV ligi z rezerwami ekstraklasowej Wisły Płock. Niemniej w tym tekście nie będzie prawie ani jednego słowa o drugiej drużynie Wisły, za to będzie bardzo dużo odniesień do czasów, które dla nas, kibiców Dolcanu były zdecydowanie lepsze, natomiast dla płocczan tylko nieznacznie gorsze niż to ma miejsce w obecnym sezonie.

 

Więcej: CZAS PISAĆ NOWĄ HISTORIĘ


   

WYGRANA W ZALEGŁYM MECZU

czwartek, 22 września 2016 08:32 dodany przez Krzysztof Krajewski

W zaległym spotkaniu 3 kolejki IV ligi grupy północnej Dolcan Ząbki pokonał przed własną publicznością Unię Warszawa 4:1. Trzy bramki w tym meczu strzelił Patryk Szeliga, jedno trafienie dołożył jego zmiennik Rafał Pachelski i efektowna wygrana stała się faktem. Dzięki temu zwycięstwu Dolcan awansował na dwunaste miejsce w ligowej tabeli, z dorobkiem dwunastu punktów.

 

Więcej: WYGRANA W ZALEGŁYM MECZU


   

SZCZERE POLAKÓW ROZMOWY

niedziela, 18 września 2016 10:50 dodany przez Krzysztof Krajewski

Kolejny wyjazdowy mecz Dolcanu w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej, grupy północnej zakończył się niestety czwartą w sezonie, a drugą z rzędu porażką naszej drużyny. Tym razem ząbkowianie przegrali w Ciechanowie z tamtejszym MKS-em 3:4, prowadząc do przerwy 3:1. Kiedy myślałem jak, w sposób jasny, czytelny i… obiektywny (sic!) zrelacjonować przebieg tego spotkania, przychodziły mi do głowy niemal wyłącznie cytaty z futbolowych klasyków. Jak często mieliście okazję w pomeczowych komentarzach słyszeć lub czytać, że „Mecz miał dwa oblicza”, albo „Drużyna przegrała wygrany mecz”. Obydwa te teksty pasują jak ulał do meczu w Ciechanowie. Dolcan przegrał wygrany mecz, próbując bronić po przerwie korzystnego wyniku. Jak widać po końcowym wyniku w sposób zupełnie nieudany i mocno frustrujący dla kibicujących drużynie obserwatorów.

 

Więcej: SZCZERE POLAKÓW ROZMOWY


   

KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY

niedziela, 11 września 2016 09:01 dodany przez Krzysztof Krajewski

Powiedzieć, że wiele się działo w końcówce meczu Bzury Chodaków z Dolcanem, w ramach 9 kolejki IV ligi, to nic nie powiedzieć. Sędzia tego spotkania Paweł Rupniewski w ciągu zaledwie trzech minut ukarał pięciu zawodników żółtymi kartkami. Najpierw tuż po stracie trzeciego gola Grzegorz Krystosiak wdał się w słowną i nie tylko „wymianę uprzejmości” z Arturem Łukawskim.

Więcej: KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY


   

PIŁKA TO PROSTA GRA - przed 9 kolejką

piątek, 09 września 2016 10:31 dodany przez Krzysztof Krajewski

Przed nami 9. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej. Sprawdźmy co ciekawego czeka nas w jej trakcie. Mecze rozegrane zostaną w dniach 10-11 września. Tytuł zaczerpnąłem z przebogatej kolekcji cytatów, które pozostawił po sobie Polskim Trenerze Tysiąclecia, śp. Kazimierzu Górskim. Całość wypowiedzi prezentuje się następująco: „Piłka to prosta gra. Nie potrzeba do niej filozofii”.

Więcej: PIŁKA TO PROSTA GRA - przed 9 kolejką


   

TERMIN ZALEGŁEGO MECZU 3 KOLEJKI

poniedziałek, 05 września 2016 09:21 dodany przez Dariusz Dudkiewicz

Mecz zaległej trzeciej kolejki z Unią Warszawa zostanie rozegrany 21. września o godzinie 16:30. Równocześnie chcielibyśmy poinformować, że kasy klubu będą otwarte w dniu meczu już od godziny 14:00. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy na mecz!

Więcej: TERMIN ZALEGŁEGO MECZU 3 KOLEJKI


   

Strona 4 z 132

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Relacja LIVE!

[ live.dolcanzabki.com ]

Następny mecz


-

Sponsor główny

Miasto Ząbki

Partner honorowy

Partnerzy

Partnerzy techniczni


Projekt graficzny: Paweł Lewandowski
Kod: patrolez Patryk Pham Quoc

 

Copyright © 2012 Dolcan Ząbki & Jędrzej Janus Media. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.