Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Piotr Bazler i Patryk Koziara w Dolcanie

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Piotr Bazler i Patryk Koziara podpisali kontrakty z Dolcanem. Obaj piłkarze związali się z klubem jako wolni zawodnicy.
Piotr Bazler jest wychowankiem Widzewa Łódź grał także m.in. w Arce Gdynia. 29- letni pomocnik rozegrał w Ekstraklasie 11 spotkań. Ostatnio występował w Górniku Łęczna, z którego odszedł przed rundą wiosenną.
Patryk Koziara od dwóch był zawodnikiem Legii Warszawa. W pierwszej drużynie zagrał dwukrotnie w Pucharze Polski.W ostatnim sezonie wystąpił w 22 meczach Młodej Ekstraklasy, w których zdobył jedną bramkę.

Obaj nowi zawodnicy Dolcanu przebywają z drużyną na obozie w Białej Podlaskiej. Na zgrupowanie trenera Dariusz Kubicki zabrał także innych nowych zawodników: Grzegorza Piesio (ostatnio Znicz Pruszków), Łukasza Wróbla (Pogoń Szczecin), Arkadiusza Sojkę (Chrobry Głogów), Tomasz Ciesielskiego (KSZO) i Patryka Kubickiego (Znicz II Pruszków).

Z zespołem trenuje także Michał Zapaśnik, który w poprzednim tygodniu rozwiązał swój kontrakt z Zagłębiem Lubin i może związać się z Dolcanem jako wolny zawodnik. 22- letni napastnik występował w drużynie z Ząbek przez ostatnie pół roku na zasadzie wypożyczenia.

Relacja LIVE!

[ live.dolcanzabki.com ]

Następny mecz


-

Sponsor główny

Miasto Ząbki

Partner honorowy

Partnerzy

Partnerzy techniczni


Projekt graficzny: Paweł Lewandowski
Kod: patrolez Patryk Pham Quoc

 

Copyright © 2012 Dolcan Ząbki & Jędrzej Janus Media. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.