Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 

PIŁKA TO PROSTA GRA - przed 16 kolejką

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Przed nami 16. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej. Sprawdźmy co ciekawego czeka nas w jej trakcie. Mecze rozegrane zostaną w dniach 29-30 października.

 

 

Zremisowany mecz ostatniej kolejki z Podlasiem Sokołów Podlaski nie wpłynął w jakikolwiek sposób na pozycję Dolcanu Ząbki w ligowej tabeli. Nasza drużyna nadal zajmuje w niej trzynastą pozycję, z dorobkiem 17 punktów. Do poprzedzającej nas drużyny Pogoni II Siedlce tracimy cztery punkty.

Ząbkowską drużynę w najbliższą sobotę, o godzinie 13.30 czeka wyjazdowy mecz z Mławianką Mława. Nasz najbliższy rywal zajmuje aktualnie dziesiąte miejsce w ligowej tabeli, z dorobkiem 24 punktów. W dotychczas rozegranych spotkaniach zanotował siedem zwycięstw, trzy remisy i pięć porażek. W dziewięciu meczach rozegranych na własnym obiekcie ten stosunek wynosi odpowiednio cztery – dwa – trzy. Co ciekawe trzy ostatnie spotkania rozegrane w Mławie zakończyły się porażkami gospodarzy. Wszystkie po 0:1. Kolejno mławianie przegrali z Pogonią Grodzisk, Mazovią Mińsk Mazowiecki oraz… Czarnymi Węgrów. Wcześniej na swoim boisku wygrali: 2:1 z Hutnikiem Warszawa, 1:0 z Deltą Słupno, 1:0 z Pogonią II i 3:2 z Błękitnymi Raciąż oraz zremisowali po 2:2 z Ostrovią Ostrów Mazowiecka oraz MKS-em Ciechanów.

Stosunek bramek Mławianki wynosi na dzień dzisiejszy 19:20, a w spotkaniach „domowych” 11:10. Na listę strzelców w drużynie naszych najbliższych rywali wpisało się w sumie dziewięciu zawodników. Najlepszym strzelcem drużyny jest Szymon Masiak, który sześciokrotnie zdołał pokonać bramkarzy rywali. Trzy trafienia zanotował na swoim koncie Marcin Tomczak, a po dwa Michał Stryjewski i Krystian Gasik. Najlepszym asystentem drużyny, z pięcioma ostatnimi podaniami przy golach kolegów jest Tomczak.

Przechodząc do innych spotkań, które zostaną rozegrane w ramach najbliższej kolejki, warto zwrócić uwagę na dwa spośród nich. Aktualny lider Pogoń Grodzisk w sobotnie popołudnie zagra na swoim boisku z Bzurą Chodaków, natomiast „depcząca im po piętach” Mazovia Mińsk Mazowiecki, również u siebie z Ożarowianką. Czy po tych meczach zostanie zachowane status quo, czyli jeden punkt różnicy między tymi drużynami? Zobaczymy, ale dla nas, kibiców Dolcanu spotkanie mińszczan ważne jest z jeszcze jednego powodu. Już za tydzień w ramach 17 kolejki drużyna Mazovii zawita na stadion w Ząbkach. Mecz rozegrany zostanie 5 listopada o godzinie 16.00, przy sztucznym oświetleniu.

 

 

16 Kolejka - 29-30 października

 

MKS Ciechanów

-

Hutnik Warszawa

sobota, 13:00

Delta Słupno

-

Ostrovia Ostrów Maz.

sobota, 13:00

Błękitni Raciąż

-

MKS Przasnysz

sobota, 13:00

Mazovia Mińsk Maz.

-

Ożarowianka Ożarów Maz.

sobota, 13:00

Pogoń Grodzisk Maz.

-

Bzura Chodaków

sobota, 13:30

Mławianka Mława

-

Dolcan Ząbki

sobota, 13:30

Pogoń II Siedlce

-

Bug Wyszków

sobota, 19:00

Wisła II Płock

-

KS Łomianki

niedziela, 11:00

Podlasie Sokołów Podl.

-

Unia Warszawa

niedziela, 13:30

Tęcza Łyse

-

Czarni Węgrów

niedziela, 13:30

Relacja LIVE!

[ live.dolcanzabki.com ]

Następny mecz


-

Sponsor główny

Miasto Ząbki

Partner honorowy

Partnerzy

Partnerzy techniczni


Projekt graficzny: Paweł Lewandowski
Kod: patrolez Patryk Pham Quoc

 

Copyright © 2012 Dolcan Ząbki & Jędrzej Janus Media. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.