Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

PIŁKA TO PROSTA GRA - przed 17 kolejką

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Przed nami 17. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej. Sprawdźmy co ciekawego czeka nas w jej trakcie. Mecze rozegrane zostaną w dniach 5-6 listopada.

 

 

Wyjazdowy remis w ostatnim meczu z Mławianką Mława nie wpłynął na pozycję Dolcanu Ząbki w ligowej tabeli. Nasza drużyna nadal zajmuje w niej trzynaste miejsce, z dorobkiem 18 punktów, na które złożyło się cztery zwycięstwa i sześć remisów. W sześciu meczach rozegranych przed własną publicznością Dolcan dwukrotnie wygrał, raz zremisował i doznał trzech porażek Do poprzedzającej nas drużyny Pogoni II Siedlce tracimy cztery punkty.

Ząbkowską drużynę w najbliższą sobotę, o godzinie 16.00 czeka mecz z wiceliderem ligowej tabeli Mazovią Mińsk Mazowiecki. Mecz z kilku powodów zapowiada się bardzo interesująco. Po pierwsze zostanie rozegrany przy sztucznym oświetleniu, które w dotychczasowych meczach rozgrywanych w Ząbkach nie było używane. Po drugie patrząc na akcję informacyjną na jednym z popularnych portali społecznościowych możemy się chyba spodziewać sporej frekwencji. W każdym razie mobilizacja jest bardzo duża, a i pora rozgrywania meczu zdecydowanie zachęcająca do wizyty na stadionie.

Nasz najbliższy rywal zgromadził dotychczas 34 punkty i traci do liderującej drużyny Pogoni Grodzisk cztery punkty. Przed ostatnią kolejką notowali tylko jeden punkt straty, ale porażka na własnym boisku z Ożarowianką Ożarów zrobiła swoje.

W dotychczas rozegranych spotkaniach mińszczanie zanotowali jedenaście zwycięstw, jeden remis i cztery porażki. W zaledwie siedmiu meczach wyjazdowych Mazovia zanotowała cztery zwycięstwa i trzy porażki. Dotychczas na obcych boiskach wygrywali: 3:0 z Ostrovią Ostrów Maz., 3:1 z Deltą Słupno, 1:0 z Mławianką oraz 3:1 z Czarnymi Węgrów. Przegrali natomiast po 0:2 z Hutnikiem Warszawa i MKS-em Ciechanów oraz 2:4 z Błękitnymi Raciąż. Stosunek bramek Mazovii wynosi na dzień dzisiejszy 39:17, a w spotkaniach wyjazdowych 12:10. Na listę strzelców w drużynie naszych najbliższych rywali wpisało się w sumie jedenastu zawodników. Najlepszymi strzelcami drużyny są Daniel Smuga, Sebastian Kaczyński oraz Michał Badura, którzy po siedem razy pokonywali bramkarzy rywali. Po trzy trafienia zanotowali na swoim koncie Rafał Słowik oraz Mateusz Janusiewicz. Najlepszymi asystentami drużyny są wspomniany wyżej Janusiewicz oraz Łukasz Puciłowski, którzy zanotowali po pięć ostatnich podań przy golach kolegów z drużyny.

Przechodząc do innych spotkań, które zostaną rozegrane w ramach najbliższej kolejki, warto zwrócić uwagę na dwa spośród nich. Aktualny lider Pogoń Grodzisk w niedzielne popołudnie zagra w Węgrowie z drużyną Czarnych. Natomiast nasz rywal w kolejnej, już przedostatniej tej jesieni serii spotkań, drużyna Tęczy Łyse w sobotnie popołudnie zagra w Ożarowie Mazowieckim z tamtejszą Ożarowianką i raczej nie będzie faworytem tego starcia.

 

 

17 KOLEJKA - 5-6 listopada

 

Unia Warszawa

-

Mławianka Mława

sobota, 11:00

KS Łomianki

-

Delta Słupno

sobota, 11:00

Hutnik Warszawa

-

Wisła II Płock

sobota, 11:00

Ożarowianka Ożarów

-

Tęcza Łyse

sobota, 13:00

Ostrovia Ostrów Maz.

-

Pogoń II Siedlce

sobota, 13:00

Bzura Chodaków

-

MKS Ciechanów

sobota, 13:00

MKS Przasnysz

-

Podlasie Sokołów Podlaski

sobota, 13:30

Bug Wyszków

-

Błękitni Raciąż

sobota, 13:30

Dolcan Ząbki

-

Mazovia Mińsk Maz.

sobota, 16:00

Czarni Węgrów

-

Pogoń Grodzisk Maz.

niedziela, 13:00

 

Relacja LIVE!

[ live.dolcanzabki.com ]

Następny mecz


-

Sponsor główny

Miasto Ząbki

Partner honorowy

Partnerzy

Partnerzy techniczni


Projekt graficzny: Paweł Lewandowski
Kod: patrolez Patryk Pham Quoc

 

Copyright © 2012 Dolcan Ząbki & Jędrzej Janus Media. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.