Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 54 gości 

PIŁKA TO PROSTA GRA - przed 18 kolejką

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Przed nami 18. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej. Sprawdźmy co ciekawego czeka nas w jej trakcie. Mecze rozegrane zostaną w dniach 11-13 listopada.

 

 

Okazałe zwycięstwo w ostatnim meczu z Mazovią Mińsk Mazowiecki nie wpłynęło na pozycję Dolcanu Ząbki w ligowej tabeli. Nasza drużyna nadal zajmuje w niej trzynaste miejsce z dorobkiem 21 punktów, na które złożyło się pięć zwycięstw i sześć remisów. W dziesięciu meczach rozegranych dotychczas na wyjeździe Dolcan dwukrotnie wygrał, pięć raz zremisował i doznał trzech porażek Do poprzedzającej nas w ligowej tabeli drużyny Czarnych Węgrów tracimy aktualnie dwa punkty.

Ząbkowską drużynę w najbliższy piątek, 11 listopada o godzinie 13.00 czeka mecz z zajmującą piętnaste miejsce w tabeli Tęczą Łyse. Nasz najbliższy rywal jest IV-ligowym beniaminkiem, który awansował na ten poziom rozgrywek po wygraniu grupy ciechanowsko–ostrołęckiej ligi okręgowej. Na finiszu poprzedniego sezonu o dwanaście punktów wyprzedzili Sonę Nowe Miasto.

Drużyna Tęczy Łyse zgromadziła 15 punktów. W dotychczas rozegranych spotkaniach zanotowała cztery zwycięstwa, trzy remisy i dziesięć porażek. W dziewięciu meczach „domowych” Tęcza dwa razy wygrała, trzykrotnie zremisowała i poniosła cztery porażki. Na własnym boisku wygrywali po 4:1 z Deltą Słupno oraz Czarnymi Węgrów, zremisowali 2:2 z MKS Przesnysz, 1:1 z Ostrovią Ostrów Mazowiecka oraz 0:0 z MKS Ciechanów. Przegrali natomiast po 0:3 z Hutnikiem Warszawa i Mławianką Mława, 1:3 z Błękitnymi Raciąż oraz 1:5 z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Stosunek bramek Tęczy wynosi na dzień dzisiejszy 23:41, a w spotkaniach na własnym obiekcie 13:19. Na listę strzelców w drużynie naszych najbliższych rywali wpisało się w sumie dziewięciu zawodników. Najlepszym snajperem oraz asystentem drużyny jest Marek Kaliszewski, który strzelił sześć bramek i zanotował siedem asyst. Cztery trafienia zapisał na swoim koncie Mateusz Sokołowski, natomiast trzy Marek Cichy.

Przechodząc do innych spotkań, które zostaną rozegrane w ramach najbliższej kolejki, warto zwrócić uwagę na kilka spośród nich. Aktualny lider Pogoń Grodzisk w sobotnie popołudnie zagra na swoim boisku z drużyną MKS Ciechanów. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz, tym bardziej, że zajmujące drugie miejsce w ligowej tabeli i tracące do grodziszczan zaledwie dwa punkty rezerwy (?) Wisły Płock podejmują na swoim boisku Bzurę Chodaków. Przerwa w rozgrywkach Ekstraklasy sprawi zapewne, że przyjezdni będą mieli raczej iluzoryczne szanse na urwanie choćby punktu zdecydowanemu faworytowi tego spotkania. Trzecia w tabeli drużyna Błękitnych Raciąż podejmuje na własnym obiekcie Ostrovię Ostrów Mazowiecka i z pewnością także liczy na trzy punkty. Nasz rywal w kolejnej, ostatniej już tej jesieni serii spotkań, drużyna Czarnych Węgrów w niedzielne popołudnie zagra na swoim boisku z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki.

 

 

18 KOLEJKA - 12-13 listopada

 

Delta Słupno

-

Hutnik Warszawa

piątek, 11:00

Błękitni Raciąż

-

Ostrovia Ostrów Maz.

piątek, 13:00

Tęcza Łyse

-

Dolcan Ząbki

piątek, 13:00

Wisła II Płock

-

Bzura Chodaków

sobota, 12:00

Pogoń Grodzisk Maz.

-

MKS Ciechanów

sobota, 13:00

Mławianka Mława

-

MKS Przasnysz

sobota, 13:00

Mazovia Mińsk Maz.

-

Unia Warszawa

sobota, 13:00

Czarni Węgrów

-

Ożarowianka Ożarów

niedziela, 13:00

Podlasie Sokołów Podlaski

-

Bug Wyszków

niedziela, 13:30

Pogoń II Siedlce

-

KS Łomianki

niedziela, 18:00

Relacja LIVE!

[ live.dolcanzabki.com ]

Następny mecz


-

Sponsor główny

Miasto Ząbki

Partner honorowy

Partnerzy

Partnerzy techniczni


Projekt graficzny: Paweł Lewandowski
Kod: patrolez Patryk Pham Quoc

 

Copyright © 2012 Dolcan Ząbki & Jędrzej Janus Media. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.