Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości 

PIŁKA TO PROSTA GRA - przed 19 kolejką

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Przed nami 19. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej. Sprawdźmy co ciekawego czeka nas w jej trakcie. Mecze rozegrane zostaną w dniach 19-20 listopada.

 

 

Wyjazdowy remis w ostatnim meczu z Tęczą Łyse, który rozegrany został na boisku w Ostrołęce, niestety „zepchnął” ząbkowski Dolcan o jedną pozycję w dół ligowej tabeli. Nasza drużyna zajmuje w niej czternaste miejsce z dorobkiem 22 punktów, na które złożyło się pięć zwycięstw i siedem remisów. W siedmiu meczach rozegranych przed własną publicznością Dolcan trzykrotnie wygrał, jeden raz zremisował i doznał trzech porażek Do poprzedzającej nas drużyny MKS-u Przasnysz przed ostatnią kolejką rundy jesiennej tracimy jeden punkt.

Ząbkowską drużynę w najbliższą niedzielę, o godzinie 12.00 czeka mecz z Czarnymi Węgrów. Nasz najbliższy rywal zgromadził dotychczas 26 punktów i plasuje się w ligowej tabeli na pozycji dziesiątej. W dotychczas rozegranych spotkaniach drużyna Czarnych zanotowała siedem zwycięstw, pięć remisów i sześć porażek. W ośmiu meczach wyjazdowych zawodnicy z Węgrowa zanotowali jedno zwycięstwo, dwa remisy i poniosła pięć porażek. Dotychczas na obcych boiskach wygrywali 1:0 z Mławianką, zremisowali 0:0 z Ostrovią Ostrów Maz. i 2:2 z Deltą Słupno. Przegrali natomiast 2:3 z MKS-em Przasnysz, 1:2 z Hutnikiem Warszawa, po 0:2 z MKS-em Ciechanów i Błękitnymi Raciąż oraz bardzo wysoko, bo aż 1:4 z naszym ostatnim rywalem – Tęczą Łyse. Stosunek bramek Czarnych Węgrów wynosi na dzień dzisiejszy 27:25, a w spotkaniach wyjazdowych 7:15. Na listę strzelców w drużynie naszych najbliższych rywali wpisało się w sumie dziewięciu zawodników. Najlepszym strzelcem drużyny jest Dżamal Hawari, który do tej pory sześciokrotnie pokonywał bramkarzy rywali. Pięć trafień zanotował na swoim koncie Rafał Komosa, a po cztery Mateusz Bartoszewski i Łukasz Supleński, który jest także najlepszym asystentem drużyny. Zanotował pięć ostatnich podań przy golach kolegów z drużyny.

Przechodząc do innych spotkań, które zostaną rozegrane w ramach najbliższej kolejki, warto zwrócić uwagę na kilka spośród nich. Zupełnie niespodziewanie, po porażce 2:4 z MKS Ciechanów liderującej od wielu kolejek Pogoni Grodzisk Mazowiecki, rumieńców nabrała walka o fotel lidera. Mińszczanie o utrzymanie pierwszej pozycji przed przerwą zimową zagrają w meczu wyjazdowym z Ożarowianką. Zajmujący aktualnie drugą pozycję w tabeli MKS Ciechanów podejmie przed własną publicznością drużynę rezerw ekstraklasowej Wisły Płock, które plasują się na piątej pozycji. Drużyny zajmujące trzecią i czwartą pozycję w tabeli także zagrają na wyjazdach. Błękitni Raciąż zmierzą się z KS-em w Łomiankach, natomiast Mazovia Mińsk Mazowiecki z MKS-em w Przesnyszu. Drużyny zajmujące w tabeli pozycje dwa-pięć tracą na dzień dzisiejszy do lidera zaledwie po dwa punkty. Ewentualne potknięcie Pogoni może więc spowodować spore przetasowania na szczytach ligowej tabeli.

 

 

19 KOLEJKA – 19-20 listopada

 

Unia Warszawa

-

Tęcza Łyse

19 listopada, 11:00

Hutnik Warszawa

-

Pogoń II Siedlce

19 listopada, 11:00

MKS Ciechanów

-

Wisła II Płock

19 listopada, 12:00

Ożarowianka Ożarów

-

Pogoń Grodzisk Maz.

19 listopada, 12:00

Bzura Chodaków

-

Delta Słupno

19 listopada, 13:00

MKS Przasnysz

-

Mazovia Mińsk Maz.

19 listopada, 13:00

Bug Wyszków

-

Mławianka Mława

19 listopada, 13:00

Ostrovia Ostrów Maz.

-

Podlasie Sokołów Podl.

19 listopada, 13:00

KS Łomianki

-

Błękitni Raciąż

20 listopada, 11:00

Dolcan Ząbki

-

Czarni Węgrów

20 listopada, 12:00

Relacja LIVE!

[ live.dolcanzabki.com ]

Następny mecz


-

Sponsor główny

Miasto Ząbki

Partner honorowy

Partnerzy

Partnerzy techniczni


Projekt graficzny: Paweł Lewandowski
Kod: patrolez Patryk Pham Quoc

 

Copyright © 2012 Dolcan Ząbki & Jędrzej Janus Media. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.