Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 56 gości 

Spotkanie z uczniami SP 1 w Ząbkach

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Dnia 18.11.2016 r odbyło się spotkanie, którego celem było propagowanie dyscypliny piłka nożna oraz przedstawienie zawodników oraz kadry szkoleniowej naszego klubu „DOLCAN” Ząbki, podczas otwarcia przywitaliśmy wszystkich uczniów, opiekunów, nauczycieli i całą zgromadzoną publiczność.

 

Na wstępie podziękowaliśmy w imieniu naszych najmłodszych piłkarzy z Akademii Piłka-Żaka za pomoc w realizacji sportowych marzeń młodych sportowców Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej Agnieszce Piskorek.

Po uroczystym otwarciu przedstawiono zawodników oraz trenera i w tym momencie nastąpił wielki aplauz, brawom nie było końca.Po takim wstępie rozpoczęto konkurs wiedzy o Miejskim Klubie Sportowym „DOLCAN” Ząbki. Oczywiście nie było przegranych w konkursie. Wszyscy, którzy się zgłosili otrzymali nagrody.Dla rozluźnienia atmosfery piłkarze pierwszego zespołu wraz ze swoim trenerem Grzegorzem Szeligą przedstawili pokazowy trening. Trening był fascynujący, dlatego też widownia bardzo żywo reagowała na popisy naszych zawodników.Zwieńczeniem tego pokazu był rozegrany mecz piłki nożnej pomiędzy zawodnikami Szkoły Podstawowej nr 1 im. Generała Franciszka Kleeberga w Ząbkach, a zawodnikami „Dolcanu” Ząbki, mecz zakończył się sprawiedliwym wynikiem czyli remisem.

Po uroczystości odbyła się konferencja prasowa, której gośćmi byli trener i zawodnicy I zespołu. Konferencję z ciekawymi pytaniami (na które wszyscy nasi zawodnicy odpowiadali fantastycznie) przeprowadził Rzecznik Prasowy Dariusz Dudkiewicz. Największą atrakcją konferencji byli dziennikarze. W tę rolę wcielili się uczniowie Szkoły Podstawowej   nr 1 w Ząbkach. Trzeba koniecznie dodać, że byli fantastyczni.

Na zakończenie zaprosiliśmy wszystkich obecnych na niedzielny mecz DOLCAN Ząbki - CZARNI Węgrów a zaproszenie zostało przyjęte brawami.


Relacja LIVE!

[ live.dolcanzabki.com ]

Następny mecz


-

Sponsor główny

Miasto Ząbki

Partner honorowy

Partnerzy

Partnerzy techniczni


Projekt graficzny: Paweł Lewandowski
Kod: patrolez Patryk Pham Quoc

 

Copyright © 2012 Dolcan Ząbki & Jędrzej Janus Media. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.